czwartek, 8 lipca 2010

mBank - KREDYT hipoteczny

Ach te banki, kuszą każdego, czym popadnie by tylko człowiek miał jakieś zobowiązanie, dla którego będzie musiał chodzić codziennie do pracy i zamartwiać się nad spłatą kolejnej raty...

Specjalnie wczoraj pisałem o LINK i w moim przypadku to aktywa niech kupują dla mnie dom, luksusy i spełniają inne potrzeby

Dostałem maila od mBanku
"Przelewaj swoje wynagrodzenie do mBanku i przystąp do akcji Plan na hipotekę. Po 6 miesiącach regularnych wpływów możesz skorzystać z preferencyjnych warunków przy złożeniu wniosku o KREDYT hipoteczny. Jeżeli jeszcze nie przelewasz wynagrodzenia do mBanku, wypełnij prosty wniosek a mBank wyśle dokumenty do Twojego Pracodawcy. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej...

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku"

10 komentarzy:

 1. Czytalem dzis ranking najbardziej nielubianych banków działających w internecie. Wygrał... mBank

  OdpowiedzUsuń
 2. ad 1. ranking najbardziej nielubianych banków działających w internecie - pierwsze słyszę że ktoś taki ranking prowadzi, istnieje on ? podaj link

  OdpowiedzUsuń
 3. http://blog-inwestorow.blogspot.com/ vs
  http://blog-inwestora.blogspot.com/
  Czy nie sądzisz że to trochę kopia mojego bloga ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, nie sądzę. Prócz ogólnej tematyki nię widzę podobieństwa.

  Natomiast o rankingu czytałem na jednym z portali finansowych, nie pamiętam którym.

  OdpowiedzUsuń
 5. "na jednym z portali finansowych, nie pamiętam którym." naprawdę bardzo wiarygodne źródło informacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Usunięty komentarz powyżej wyglądał tak:

  „Google nie boli. Nie wiem dlaczego kolega zachowuje się nie przyjemnie w stosunku do mnie, wypisuje na forach internetowych, że skopiowiałem kolegi blog. Proszę troszkę się zastanowić, nim kolega zacznie mnie obrażać.”

  Ad1. Sam najpierw opowiadasz o jakiś rankingach a teraz odsyłasz do Google i nie potrafisz udokumentować sowich rankingów.
  „A wiesz, co ja czytałem ostatnio w Internecie, że mBank jest najlepszym bankiem internetowym w 2010.r. „ i co każdy może sobie tak napisać.

  Ad2. Nie zachowuję się nie przyjemnie ( moje zachowanie jest poczęci spowodowane kopią, pomysłem, plagiatem, kserem [nie wiem jak to określić] linku pomysłu na link) mojego bloga wystarczyło, że sobie ktoś dopisze liczbę mnogą do już istniejącego serwisu i ma bez żadnego męczenia się dobry adres WWW.

  Ad3. I na jakim forum internetowym wypisuję, że skopiowałeś mojego bloga ? Albo konkretny link podasz albo proszę nie wypisywać publicystycznych oskarżeń.

  Ad4. Życzę powodzenia w prowadzeniu blogów, także tego http://blog-finanse.blogspot.com/ Trudno każdy może sobie prowadzić swój blogi. I oby nie był on jak niektóre już istniejące prowadzone z słomianym zapałem.
  Mogę mieć małą prośbę? Taka Gentelmeńska umowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. ad1. Chciałem być miły i skomentowałem kolegi blog, tak samo jak kilka innych blogów o podobnej tematyce. Wyznaję zasadę, że warto się wspierać - wzajemnie komentować, wymieniać linkami, doświadczeniami. Cóż, kolega uważa inaczej.

  Badanie przeprowadzone przez firmę Expandi. "Najgorzej prez użytkowników internetu ocenionymi bankami w czerwcu zostały mBank oraz już tradycyjnie PKOBP i BPH"

  ad2. W takim razie kolegę mogę posądzić o kopiowanie blogów takich jak np:
  appfunds.blogspot.com i innych o tematyce finansowej. Wystarczy wpisac w google np. "blog finansowy", by znaleźć setki "plagiatów" Twojego bloga. Troszkę pokory może?

  ad3. Na tym forum: http://e-prawnik.pl/forum/biznes/wlasnosc-przemyslowa-i-prawa-autorskie/plagiat-bloga.html

  ad4. Dziękuję za życzenia, kolejne miłe słowa, które otrzymuję od kiedy prowadzę blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ad1. Wreszcie konkretna odpowiedz odnoście rankingu banków.

  Ad2. Chodzi mi tylko i wyłącznie o adres strony www. dopisanie liczby mnogiej. (Postaw się w mojej sytuacji i zobacz, jakie pojawiają się odczucia)

  Ad3.Nie jestem dobrym prawnikiem i dlatego zadałem tam pytanie czy jest to wg. prawa (plagiat) kopia mojego bloga i jak to prawnie wygląda.

  Moim zamiarem nie było stwierdzanie, że to kopia bloga, tylko pytanie o opinię prawników czy uważają, że jest to kopia.

  OdpowiedzUsuń
 10. To jesteśmy już blisko wyjaśnienia niejasności. Chciałem zatytułować swój blog: "Blog Inwestora", jednak przy rejestracji wyświetlił się komunikat, że login zajęty. Nawet bez sprawdzania co jest pod zajętym loginem, po prostu zmieniłem domenę na liczbę mnogą. I tyle. Zbliżona nazwa wynika z tego, że wszystkie sensowne domeny są pozajmowane, nie jest to moja wina. Temat uważam więc za zamknięty.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails