czwartek, 15 grudnia 2011

Pozytywne zmiany w mBanku

Mbank od jakiegoś czasu zmienił funkcje w swoim serwisie transakcyjnym usprawniając nam korzystanie z jego usług:

1. Zmniejszyli ilość pól, które trzeba wypełnić do wykonania przelewu, co za tym idzie teraz wypełnia się tylko niezbędne informacje, które są niezbędne by przelew został zrealizowany, jak ktoś woli tracić czas może nadal wykonywać przelewy w stary sposób.

2. Można dostać potwierdzenie przelewy na własnego maila a także na maila osoby, do której wykonujemy przelew, co jest bardzo przydatne w oszczędzaniu naszego czasu.

3. Wprowadzili nową kategorię przelewów - przelewy na rachunki własne, dzięki czemu nie trzeba zatwierdzać, sms-em przelewów na swoje rachunki, nawet, jeśli nie są one zdefiniowane.

Podsumowując po ostatnich działaniach marketingowych mBank zasługuje na dużego plusa poza tym, że naliczyli mi opłatę 2zł za kartę.

2 komentarze:

  1. Czy duży plus to kwestia sporna. Na pewno oszczędzi to nieco czasu osobom które często robią przelewy, jednak ostatnio raczej tak średnio u nich dobrze się dzieje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Naliczają sobie opłatę za kartę 2zł, bo trzymają księgowanie z wcześniejszego miesiąca na kolejny, jeśli komuś brakuje kilku zł do stówy?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails