Kontakt

Jestem bardzo zajętym człowiekiem, (od rana do wieczora poświęcam czas na pro-aktywne działania) aczkolwiek odpisuję na każdego e-maila, jaki otrzymuję. Jeśli długo nie odpisuję, uzbrój się w cierpliwość.

Jeśli chcesz ze mną podjąć współpracę, napisz proszę dokładnie jak ma wyglądać, co proponujesz oraz czego oczekujesz, to pozwoli uniknąć dużej ilości czasu.

Jeśli chcesz abym otworzył z Tobą biznes, wszedł w spółkę, pomógł coś załatwić, zainwestował pieniądze, napisz konkretnego zwięzłego e-maila pod adres:

palacz (kropka) dominik (małpa) gmail (kropka) com

1 komentarz:

 1. Miłość, zdrowie, samorealizacja – każdy o nich marzy. Pieniądze to nie wszystko, choć w dzisiejszych czasach bez nich trudno się realizować w czymkolwiek.

  W realizacji swoich planów przeszkadza kryzys, bezrobocie, niskie zarobki na etacie, problemy systemu emerytalnego, lenistwo polityków. Przykre ale prawdziwe.

  W obliczu tej rzeczywistości pojawia się biznes, który może pochwalić się wzrostem od wielu lat.

  Masz wolną wolę i wybierasz to co ci najbardziej odpowiada. Możesz grać na loterii i czekać całe życie na ewentualną wygraną. Możesz pracować na etacie, żyć na kredyt. Możesz otworzyć tradycyjny biznes. Każdy jest kowalem swojego losu.

  Dobre samopoczucie, zdrowie, możliwości zarobkowo-rozwojowe. To elementy jakie powinny towarzyszyć ci każdego dnia.

  Czy wstając rano cieszysz się kolejnym dniem, czy może zastanawiasz się: co tym razem złego się zdarzy?

  Daje ci możliwość zarabiania godnych pieniędzy przy minimalnym wkładzie własnej gotówki.

  Proponuję Ci nie tylko sposób na życie i zarabianie pieniędzy, lecz wolność finansową. Oferuję ci system i stabilność dochodu. Bezpieczeństwo i poczucie komfortu, a w dalszym etapie dochód pasywny.

  Różne myśli krążą w twojej głowie. O czy ten człowiek mówi? Co ma na myśli?

  Marketing Równych Szans

  Zapraszam Cię do biznes, w którym:
  poznasz ludzi myślących tak jak ty
  możesz dowolnie łączyć pracę zawodową, naukę, pasje, życie rodzinne z rozwojem tego biznesu
  otrzymasz sprawdzony system, wystarczy tylko działać, nie musisz tworzyć nic nowego


  Model budowania biznesu, ze mną, jest prosty, ale tylko wtedy gdy się działa. Aby robić to dobrze, tak aby odnieść sukces trzeba wiedzy i umiejętności. Ja i ponad 2000 osób dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zamknięte forum dyskusyjnym, podczas szkoleń. Co najważniejsze moje wsparcie jako Dyplomowanego Coach i Dyplomowanego Trener Biznesu.

  Co dalej? DZIAŁAJ! Szkoda czasu, to jest najlepszy moment, aby zacząć.

  Zapisz się na prezentację online: http://maciejkozubik.pl/prezentacja/

  OdpowiedzUsuń

Ile czasu trzeba się uczyć aby zostać programistą?

Po jakim czasie od początku nauki programowania dostaniesz swoją pierwszą pracę? Ile czasu zajmuje to innym osobom? W dzisiejszym odc...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.