poniedziałek, 18 stycznia 2010

Certyfikat, skąd brać wiedzę o inwestowaniu?

Jedną z metod jest Internet i kursy e-lerningowe;) NBPortal posiada kilkanaście kursów i wiele prezentacji dotyczących ekonomi, inwestycji i innych interesujących was tematów;)

Ostatnio dostałem certyfikat za ukończenie kursu czas trwania ok. 70 godzin

Już zabrałem się za kolejny, dobrze jest znaleźć sobie mentora, z którego można brać przykład (na własną odpowiedzialność)

Osoba, która nie poszerza wiedzy stoi w miejscu, stojąc w miejscu cofasz się, a ty, co zamierzasz zrobić z swoim NAJCENNIEJSZYM NA ŚWIECIE AKTYWEM -> czasem?

2 komentarze:

 1. A propos kursów, jakieś ukryte opłaty/niespodzianki??

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie kursy są darmowe ;) niżej opis z strony www
  ______________________________________
  Potrzebujesz fachowej wiedzy na tematy ekonomiczne, ale brakuje Ci czasu aby dojeżdżać na studia lub kosztowne kursy? Jeśli chcesz wygodnie i za darmo poszerzać swoją wiedzę – nasz serwis został stworzony z myślą o Tobie.

  Kursy e-learning zostały przygotowane przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin ekonomii: teoretyków oraz praktyków zagadnień dotyczących gospodarki. Dzięki temu łatwo, przejrzyście i nowocześnie poprowadzą Cię one przez zagadnienia ekonomii, marketingu, przedsiębiorczości i zarządzania finansami.

  Nie musisz wychodzić z domu! Uczysz się tam gdzie chcesz i wtedy kiedy chcesz. W luźnej chwili możesz wrócić do rozpoczętych tematów – wystarczy komputer i dostęp do Internetu, albo jedna z naszych darmowych płyt CD, które umożliwiają naukę w trybie off-line.

  Wszystkie nasze materiały są udostępniane bezpłatnie – ponad 200 godzin zajęć lekcyjnych, wykładów, prezentacji, gier strategicznych i ekonomicznych łamigłówek. Co więcej – po ukończeniu każdego kursu dostaniesz od nas dyplom – certyfikat sygnowany przez NBPortal.pl. Wyślemy Ci go na podany adres pocztowy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)