czwartek, 18 lutego 2010

mBank, Oferta dla Ciebie? Wyścig szczurów

„Oferta dla Ciebie” jest przygotowaną indywidualnie dla stałych Klientów, w oparciu o relacje z Bankiem, specjalną ofertą kredytową. Dzięki niej możesz w łatwy sposób skorzystać np. z KREDYTU gotówkowego, KARTY kredytowej lub KREDYTU odnawialnego na preferencyjnych warunkach i bez zbędnych formalności.

Ostatnio dostałem VIP-owską ofertę, ważna do 2010-03-03

Jesteś naszym stałym Klientem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę:
* KREDYT gotówkowy z limitem do 20000 PLN
* KREDYT odnawialny z limitem do 4000 PLN
* KARTA kredytowa z limitem do 4000 PLN

Wolałbym konto oszczędnościowe o oprocentowaniu min 6,5%... albo jakąś lokatę...
A Ty, co byś chciał dostać od mBanku ?

3 komentarze:

 1. No to ładną ofertę Ci dali. Mi dali rok temu w wakacje kartę na podpis, a obecnie w ofercie dla mnie nic.

  Co ja chcę od mBanku? Nadal darmowego konta, darmowej karty, darmowego SFI i większej ilości TFI(najlepiej zagranicznych), przebudowy eMaklera i jakiś sensownych i ciekawych lokat strukturyzowanych - np. kształutjących się w oparciu o cenę pomarańczy. I konta oszczędnościowego na miarę eurobanku(darmowe wpłaty i wypłaty bez limitów) i polbanku(oprocentowanie 6,5%)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi oferowali jakąś kartę kredytową rok temu ale ją wyrzuciłem do kosza, nie będę zwiększał listy swoich miesięcznych wydatków.

  http://blog-inwestora.blogspot.com/2009/12/podstawy-aktywa-pasywa.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Nie planując, planujesz zawalić!

Taki oto kalendarz na rok 2019 przyszedł mi właśnie z chin kalendarz z aliexpress Czas na wypełnienie go, ważnymi spotkaniami, oczekiwan...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.