poniedziałek, 17 maja 2010

Początki na giełdzie i w innych inwestycjach

Od kilku dni testuję dwie demonstracyjne platformy transakcyjne w DM XTB rachunek demo XTB-Trader
rachunek demo Option Trader
Z rzeczywistego rachunku do kupowania akcji i podglądania notowań ciągłych(na bieżąco- bez 15min opóźnienia) korzystam w mBanku
eMakler a zainteresowałem się XTB ponieważ brak w mBanku derywatów opcji, kupna walut (forex) i innych bardziej zaawansowanych instrumentów pochodnych.

Jak na pierwsze dni użytkowania XTB jestem dość zadowolony z tej platformy, ma wykresy w odróżnieniu od eMaklera i wiele innych opcji.

Jeśli chodzi o kupno walut do dotychczas korzystam z walutomatu Wersja XTB jest niby 30 dniowa ale od razu przychodzi mail od pracownika iż można sobie mieć rachunek demo bez ograniczenia czasowego. Myślę, że demo XTB jest idealnym narzędziem do skorzystania dla osób chcących kiedyś inwestować prawdziwe pieniądze.

A Ty, co sądzisz o rachunkach maklerskich? Z jakiego korzystasz i dlaczego akurat taki?

1 komentarz:

  1. ING - ponieważ podobnie jak w XTB jest to system Sidoma Online 8 działający na Linuksie. Do tego dochodzi bezpłatny dostęp do bardzo dobrej aplikacji z notowaniami i narzędziamy do AT - Notowania 3 MAX, oraz aplikacji mobilnej na komórki Sidoma Mini. A do tego dla studentów do 26 roku życia jest bezpłatny i z prowizją 0,25%. Szybki, niezawodny system.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)