czwartek, 8 lipca 2010

mBank - KREDYT hipoteczny

Ach te banki, kuszą każdego, czym popadnie by tylko człowiek miał jakieś zobowiązanie, dla którego będzie musiał chodzić codziennie do pracy i zamartwiać się nad spłatą kolejnej raty...

Specjalnie wczoraj pisałem o LINK i w moim przypadku to aktywa niech kupują dla mnie dom, luksusy i spełniają inne potrzeby

Dostałem maila od mBanku
"Przelewaj swoje wynagrodzenie do mBanku i przystąp do akcji Plan na hipotekę. Po 6 miesiącach regularnych wpływów możesz skorzystać z preferencyjnych warunków przy złożeniu wniosku o KREDYT hipoteczny. Jeżeli jeszcze nie przelewasz wynagrodzenia do mBanku, wypełnij prosty wniosek a mBank wyśle dokumenty do Twojego Pracodawcy. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej...

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku"

10 komentarzy:

 1. Czytalem dzis ranking najbardziej nielubianych banków działających w internecie. Wygrał... mBank

  OdpowiedzUsuń
 2. ad 1. ranking najbardziej nielubianych banków działających w internecie - pierwsze słyszę że ktoś taki ranking prowadzi, istnieje on ? podaj link

  OdpowiedzUsuń
 3. http://blog-inwestorow.blogspot.com/ vs
  http://blog-inwestora.blogspot.com/
  Czy nie sądzisz że to trochę kopia mojego bloga ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, nie sądzę. Prócz ogólnej tematyki nię widzę podobieństwa.

  Natomiast o rankingu czytałem na jednym z portali finansowych, nie pamiętam którym.

  OdpowiedzUsuń
 5. "na jednym z portali finansowych, nie pamiętam którym." naprawdę bardzo wiarygodne źródło informacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Usunięty komentarz powyżej wyglądał tak:

  „Google nie boli. Nie wiem dlaczego kolega zachowuje się nie przyjemnie w stosunku do mnie, wypisuje na forach internetowych, że skopiowiałem kolegi blog. Proszę troszkę się zastanowić, nim kolega zacznie mnie obrażać.”

  Ad1. Sam najpierw opowiadasz o jakiś rankingach a teraz odsyłasz do Google i nie potrafisz udokumentować sowich rankingów.
  „A wiesz, co ja czytałem ostatnio w Internecie, że mBank jest najlepszym bankiem internetowym w 2010.r. „ i co każdy może sobie tak napisać.

  Ad2. Nie zachowuję się nie przyjemnie ( moje zachowanie jest poczęci spowodowane kopią, pomysłem, plagiatem, kserem [nie wiem jak to określić] linku pomysłu na link) mojego bloga wystarczyło, że sobie ktoś dopisze liczbę mnogą do już istniejącego serwisu i ma bez żadnego męczenia się dobry adres WWW.

  Ad3. I na jakim forum internetowym wypisuję, że skopiowałeś mojego bloga ? Albo konkretny link podasz albo proszę nie wypisywać publicystycznych oskarżeń.

  Ad4. Życzę powodzenia w prowadzeniu blogów, także tego http://blog-finanse.blogspot.com/ Trudno każdy może sobie prowadzić swój blogi. I oby nie był on jak niektóre już istniejące prowadzone z słomianym zapałem.
  Mogę mieć małą prośbę? Taka Gentelmeńska umowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. ad1. Chciałem być miły i skomentowałem kolegi blog, tak samo jak kilka innych blogów o podobnej tematyce. Wyznaję zasadę, że warto się wspierać - wzajemnie komentować, wymieniać linkami, doświadczeniami. Cóż, kolega uważa inaczej.

  Badanie przeprowadzone przez firmę Expandi. "Najgorzej prez użytkowników internetu ocenionymi bankami w czerwcu zostały mBank oraz już tradycyjnie PKOBP i BPH"

  ad2. W takim razie kolegę mogę posądzić o kopiowanie blogów takich jak np:
  appfunds.blogspot.com i innych o tematyce finansowej. Wystarczy wpisac w google np. "blog finansowy", by znaleźć setki "plagiatów" Twojego bloga. Troszkę pokory może?

  ad3. Na tym forum: http://e-prawnik.pl/forum/biznes/wlasnosc-przemyslowa-i-prawa-autorskie/plagiat-bloga.html

  ad4. Dziękuję za życzenia, kolejne miłe słowa, które otrzymuję od kiedy prowadzę blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ad1. Wreszcie konkretna odpowiedz odnoście rankingu banków.

  Ad2. Chodzi mi tylko i wyłącznie o adres strony www. dopisanie liczby mnogiej. (Postaw się w mojej sytuacji i zobacz, jakie pojawiają się odczucia)

  Ad3.Nie jestem dobrym prawnikiem i dlatego zadałem tam pytanie czy jest to wg. prawa (plagiat) kopia mojego bloga i jak to prawnie wygląda.

  Moim zamiarem nie było stwierdzanie, że to kopia bloga, tylko pytanie o opinię prawników czy uważają, że jest to kopia.

  OdpowiedzUsuń
 10. To jesteśmy już blisko wyjaśnienia niejasności. Chciałem zatytułować swój blog: "Blog Inwestora", jednak przy rejestracji wyświetlił się komunikat, że login zajęty. Nawet bez sprawdzania co jest pod zajętym loginem, po prostu zmieniłem domenę na liczbę mnogą. I tyle. Zbliżona nazwa wynika z tego, że wszystkie sensowne domeny są pozajmowane, nie jest to moja wina. Temat uważam więc za zamknięty.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)