niedziela, 29 sierpnia 2010

FED jako złodziejska organizacja pod kontrolą bankierów.

Na pewno zetknęliście się w Internecie lub na blogu z filmem
Money as debt, Money as debt cz.2 znalazłem lepszy zapraszam do oglądania. I komentowania, co sądzicie o rozwiązaniu, jakie jest proponowane na końcu?

Zeitgeist: Addendum film dokumentalny w reżyserii Petera Josepha, przedstawiający FED, jako złodziejską organizację pod kontrolą bankierów.
Zeitgeist: Addendum

3 komentarze:

 1. hehe, smieszne sa te "rady" na koniec i wiara, ze gdy zmiana juz nadejdzie nagle zniknie korupcja i inne ludzkie slabosci wpisane w nasza nature, bedziemy szczesliwi jak hipisi na łące :) ot, kolejny alterglobalistyczny belkot, choc miejscami ciekawy, w dodatku kreujacy nieuprawniony strach i zagrozenie. chetnie bym obejrzal film zbijajacy "argumenty" tego filmiku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że obejrzałeś film do końca. Anonimowy czy mógł być się jakoś nickiem podpisywać ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem ostatnio "Erę zawirowań" Alana Greenspana - polecam jako wgląd w "drugą stronę medalu".

  Faktem jest, że w dużym stopniu to banki kierują - czy raczej uzgadniają strategię dla FED, ale to nie FED jako instytucja jest "najgorsza" - największe zło (nie lubię używać takich prostych określeń) to ludzie którzy obecnie tam pracują - czyli "pionki" największych banków inwestycyjnych.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)