niedziela, 26 września 2010

Kino inwestora - Wall Street: Money Never Sleeps


Nie jestem kino-maniakiem i ten wpis nie będzie służył opisaniu i nie będę recenzował tego filmu lecz chciał bym go polecić każdej osobie która choć trochę interesuje się tematem finansów, sam jeszcze nie oglądałem tego filmu i chciał bym was zapytać jak oceniacie ten film ?

Więcej do poczytania o filmie w Wikipedii.
Wall Street: Money Never Sleeps

7 komentarzy:

 1. Przyznam, że jeszcze go nie oglądałem, ale jestem sceptycznie nastawiony do tego wszystkiego... jestem "starej daty" i dla mnie "jedynka" była kultowa.

  No ale nic - trzeba się wybrać do kina :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem wczoraj i nie polecam niestety.
  Kiepski scenariusz, dużo uproszczeń i przekłamań. Tym gorzej dla tego, kto trochę jarzy z rynków finansowych. Można obejrzeć na kompie dla 2-3 scen.

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej na dvd obejrzę niż do kina miał bym iść, kurczę jakoś pierwszą cześć nie za bardzo pamiętam a poza tym wtedy nie wiedziałem, co to spekulacje akcje itd. może 2gą cz będzie mi łatwiej zrozumieć i ocenić. A wam jak się podobała wcześniejsza wersja?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niedawno oglądałem pierwowzór z 1987 roku. I chociaż nie zachwycił mnie aż tak nadzwyczajnym scenariuszem, to jednak miał w sobie coś co trzymało przy ekranie. A nową wersję, czy też kontynuację pierwowzoru zamierzam obejrzeć dopiero jak wyjdzie na DVD. Jednak sądzę, że nowsza wersja będzie spalona - jak to często bywa z remake'ami...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zamierzam wybrać się do kina, bo jedynka bardzo mi się podobała. Niestety póki co u mnie w Cinema City ani widu ani słychu :)

  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie umywa się do jedynki...
  szkoda bo miałem duże oczekiwania. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Obejrzałem i mogę powiedzieć, że 1 część o wiele lepsza. A i tak dobra cześć, polecam do oglądania w niedzielny wieczór.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)