czwartek, 14 października 2010

Reklamy charytatywne na blogu.

Podczas testów chcielibyśmy wspomóc kilka dobroczynnych akcji, takich jak Pajacyk, Okruszek, czy Polskie Serce - właśnie dlatego do końca okresu próbnego wyświetlane będą jedynie reklamy charytatywne. W podziękowaniu za pomoc udzieloną nam oraz potrzebującym, serdecznie dziękuje.

NIE CHCESZ REKLAMY KLIKNIJ NA ZIELONY PRZYCISK (PRZEJDŹ DALEJ>>) widoczny u góry po prawej stronie

Więcej do poczytania Adternative to zarabianie na tradycyjnych reklamach w nietypowy sposób. Reklama wykorzystuje zupełnie nową powierzchnię reklamową - pomiędzy Twoim blogiem, a stronami WWW do których linkujesz. Jak na razie niewykorzystanej w pełni. Na specjalnej stronie przejściowej wyświetlają się kreacje współpracujących z Adternative reklamodawców. Podczas testów są to reklamy charytatywne.
Więcej do poczytania pod wskazanym linkiem.
http://www.goldenline.pl/forum/1952192/adternative-testy-nowej-platformy-reklamowej-dla-blogerow

1 komentarz:

  1. 0,03 zł w temacie systemu Adternative. Wywiad z jednym z twórców właśnie ukazał się na naszym blogu: http://ardeum.pl/new-business-cafe-adternative-zarabiaj-na-swoich-linkach/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)