czwartek, 3 marca 2011

Konkurs o budżecie domowym - wygraj laptopa


Dziś dostałem maila związanego z konkursem w którym wezmę udział.
Witam,

Ze względu na tematykę Twojego bloga chciałabym zaprosić Cię do wzięcia udziału w Konkursie „Mój budżet domowy po kryzysie”, w którym główną nagrodą jest laptop.

„ Dziś ekonomiści spierają się co do skutków ostatniego kryzysu dla Polski, a także stopnia w jakim Polacy go odczuwają. Ten konkurs ma mieć ogromną wartość poznawczą. Chcemy przeanalizować jak kryzys wpłynął na los polskich rodzin. Co musiały zmienić w swoim życiu. Czy je osłabił, a może wręcz przeciwnie: wzmocnił . Przy okazji konkurs ma stanowić wsparcie dla dziennikarzy obywatelskich, a więc internautów zajmujących się zagadnieniami ekonomicznymi. Wielu z tych ludzi przekazuje cenne analizy i informacje hobbystycznie, za darmo, teraz mają chociaż okazję zdobyć kilka atrakcyjnych nagród.”

Stronę konkursu można znaleźć http://radzsobie.pl/niezbednik/konkurs-radzsobie-pl.html

Dlatego, jeśli spodoba Ci się ta idea, zwracam się również z prośbą o umieszczenie informacji o konkursie na Twoim blogu.

Pozdrawiam,

Wioleta Białowąs

2 komentarze:

  1. Biorac udzial w konkursie nic nie tracisz a mozesz wygrac nagrode po za tym jesli dostales taka wiadomosc to twoja strona jest postrzegana jako wartosciowa w tematach finansow

    OdpowiedzUsuń
  2. 3.8 W związku z przepisami prawa obowiązku uiszczenia podatku dochodowego od osób fizycznych z tytułu nagród związanych z Konkursem, Przed wydaniem nagrody Organizator pobierze od zdobywcy nagrody podatek dochodowy od osób fizycznych, zgodnie z przepisami prawa.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)