piątek, 4 marca 2011

Ponowny wyjazd za granicę po kapitał

Tak jak ostatnio zdecydowałem się na wyjazd do Holandii, o którym możecie przeczytać Wyjezdzam do pracy do Holandii

Tak i teraz jadę tylko przez inne biuro http://www.level1.com.pl/Będę mieszkał koło miasta Emmeloord, umowę w Polsce mam podpisaną od 14-03 do 22-04, stawka za godzinę 9, 09€ brutto, co daje ok 6, 5€ netto, pan w biurze zapewniał mnie ze będzie 40 do 45 godz. tygodniowo pracy, co da przelewy w granicach 260-292,50 €

A teraz koszty:
Jednorazowo Dojazd 230zł + powrót ok 55-60€
Stałe wydatki - Tygodniowo za domek 60€ (tak samo jak poprzednio), miesięcznie ubezpieczenie 17, 92€ + ok 25€ Wyżywienie
Mógłbym na sucho wyliczyć ile będę w stanie odłożyć, co miesiąc i w jakim czasie odbuduję, choć ten kapitał, jaki miałem przed ale czy jest sens po ostatniej historii z życia wziętej, Wielki znak zapytania w życiu inwestora??

5 komentarzy:

 1. Póki odkładasz, a nie wydajesz kasę na imprezki to sprawą drugorzędną jest to ile zarabiasz:)
  A nie myślałeś o przeprowadzce do Holandii i złapaniu jakiegoś bardziej permanentnego zajęcia a nie ciągle prace dorywcze?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciał bym coś na stałe no ale taki rynek w Holandii a ja muszę teraz mieć jakąś prace.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałem właśnie w tv krótki program o targach pracy za granicą w Poznaniu. Najwięcej ofert jest w Niemczech, trochę w Holandii, Norwegii. Co ciekawe wystawcy się skarżą, że pracy jest dużo, a chętnych mało, przy czym oferty są głównie dla młodych, niewykwalifikowanych pracowników. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale może akurat niedaleko Poznania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za informacje, może kiedyś tam na targi zawitam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pracy jest duzo a chetnych malo to znaczy ze praca jest albo bardzo ciezka albo za male pieniadze a najczesciej to jedno i drugie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)