niedziela, 31 lipca 2011

Urlop, Dywidenda GPW, XTB, Walutomat...

Podsumowanie pierwszego tygodnia urlopu.
Dostałem dywidendę za akcje GPW 2, 21zł.
Otwieram w tym tygodniu konto w XTB i przeznaczam na "prawdziwe" inwestycje 10 do 30% posiadanego kapitału.
Wymieniłem trochę € na Walutomacie po kursie 3,9900 i 3,9968.

Czekam na wypłatę z Walutomatu 190 zł za polecone osoby.

4 komentarze:

 1. Polecam przeczytać to: http://lazyshare.blogspot.com/2011/07/xtb-wyznacza-nowe-dno-w-obsudze-klienta.html zanim sie zdecydujesz zakladac rach w xtb

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, 190 zł za polecone osoby? świetny wynik! A czy w walutomacie można swobodnie zarabiać na kursach, czy jest to (niby) zabronione, jak np. w przypadku PayPal? I jakie są warunki żeby zarobić na polecaniu walutomatu, polecone osoby muszą dokonać jakichś określonych operacji na koncie? Już kiedyś przymierzałem się do tego, żeby założyć tam konto, ale kiedy wyczytałem (chyba nawet na Twoim blogu) o opłatach w walutomacie, to postanowiłem zostawić to na później. Być może znów się tym zainteresuję, a jeśli to zrobię, to z Twojego linka, słowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, Cashflow88.

  Życzę powodzenia w nowych inwestycjach. Mam tutaj na myśli XTB. Rozumiem że będziesz spekulował na forexie? Mam nadzieję że napiszesz na blogu jak Ci idzie.

  Pozdrawiam, Makler.

  OdpowiedzUsuń
 4. Można swobodnie zarabiać na kursach kupujesz po 4.00 płacisz tylko 2zł od 1000zł i sprzedajesz drożej też płacąc tylko 2 zł od 1000zł. proste prawda?

  Osoba polecona musi dokonać jakiejkolwiek transakcji a wtedy pieniądze się należą.

  Opłata to tylko 0, 02% to bardzo mało ;) w porównaniu z 6% banków ;) a link tutaj Walutomat.pl - wymieniaj waluty bez opłat i prowizji

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)