sobota, 27 sierpnia 2011

Powracam po urlopie, zarobki w euro

Witam wszystkich już dawno nie pisałem, co u mnie tak wiec pierwszy tydzień w Holandii przepracowany Az 59 w tygodniu przepracowane, z czego każda h powyżej 40 płatna 150%;) co mnie bardzo cieszy, że stan moich finansów znów wyskoczy w górę;) A tak w skrócie to wypłaciłem pieniądze z walutmatu, co dodałem do portfela inwestycyjnego i już przez ten tydzień nowe 4 osoby wymieniły kolejne waluty dzięki mojemu linkowi Walutomat.pl - wymieniaj waluty bez opłat i prowizji
, co dało kolejną 100wkę do wypłacenia na kolejnym urlopie, który szykuje się za 7 tygodni;) zastanawiam się nad zaprzestaniem publikowania portfela na blogu coś jak APP;)

5 komentarzy:

 1. Chcesz zaprzestać publikacji wartości portfela? Obawiasz się nagłego przyrostu jego wartości, by nie podawać tego publicznie? Może lepiej poczekać z tą decyzją zanim dobijesz do jakiejś konkretnej kwoty? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jaką konkretną kwotę Ci chodzi ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze dlatego, ze nagle to nie jest porfel tylko prywatna kasa i znajomi zaczeli czytac bloga?

  Ja nigdy nie podawalam kwot u siebie, bo to niczyja sprawa jaka gotowka dysponuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie mam nic przeciwko podawaniu kwot. Sam do tych pieniędzy doszedłem i nie mam zamiaru się wstydzić swojego portfela czy też się z nim ukrywać. Choć chwalić też nim się nie będę po wszystkich blogach i w każdym komentarzu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)