niedziela, 11 września 2011

Na co wymieniasz swoj czas?

Jedni wymieniają go na pieniądze, aby następnie zamienić je na pasywa inni wymieniają je na akcje myśląc ze wzrośnie tego aktywa wartość i potem znów wymienia je na pieniądze można powiedzieć że handlują tak swoimi aktywami tylko po to by nabyły większej wartości.

Czy takie postępowanie da nam bogactwo? Otóż po części tak, najlepiej jak nasze pieniądze zamienimy na aktywo, które nie tylko będzie wzrastać na wartości, ale także przyniesie dodatki przepływ pieniężny. Stańmy się osobami tworzącymi dla siebie aktywa, które staja się pasywami innych.

Teraz wymieniam każda sekundę na ten oto blog który w jakimś stopniu daje mi przepływ pieniężny

3 komentarze:

 1. Widzę, że jesteś na etapie Bogatego Ojca? Lektura zdecydowanie warta polecenia. Masz coś jeszcze ciekawego z finansowej półki? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. już za tym etapem kilka książek z serii przeczytałem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przejrzałem bogatego ojca w empiku - nie kupiłem książki - jestem kilkadziesiąt PLN do przodu.

  Ostrzeżenie : na poziomie ogólnych założeń ksiązka warta polecenia, natomiast przedstawione w niej recepty są nie do zastosowania w Polsce, po 1 próbie z kredytem w banku będziesz wiedział czemu, jeśli nie to niesolidny kontrahent ci to powtórzy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)