piątek, 25 listopada 2011

Powrot do Polski - dlugi urlop?

Od dziś jestem w Polsce - zimą w Holandii nie ma pracy przy produkcji domów, sezon zacznie się w połowie Lutego, marca przyszłego roku. Może pojadę ponownie tam by zbierać pieniądze na swój biznes o ile nie rozkręcę wcześniej firmy lub nie udam się gdzieś do innego kraju;) Od poniedziałku idę załatwiać sprawy związane z dotacją unijną 40tys zł, bo w sprawie tych większych to trzeba mieć wkład własny np. 300 000 . zł

5 komentarzy:

 1. O unijne może być ciężko, lub bardzo ciężko, wiele zależy od tego w jakim województwie. Dużo łatwiej i szybciej jest wyciągnąć 20tyś od urzędów pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O dotacje unijną jest niezły przesiew, testy psychologiczne itd. Znam jedną osobę co to przeszła na studio fotograficzne.

  Ps. Jak już piszesz trzy zera to nie pisz "tys.". Ile już masz kapitału?

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tam, nie ma co straszyć, trzeba trzymać kciuki i pomagać jeśli jest jak! :)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle ile widać na blogu + to czego nie widać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe, z tymi unijnymi po prostu jest dziwnie :) Wiem coś o tym, moja dziewczyna zajmuje się rozpatrywaniem wniosków na coś takiego. W Krakowie na przykład, ostatnimi laty na te pieniądze miały szansę tylko innowacyjne spółki, bardzo innowacyjne :) Nie koniecznie nawet takie super zmyślne, tylko po prostu mieli już chyba dość sklepów, fotografów, itp.

  OdpowiedzUsuń

Czy warto inwestować na Kokos pl? Podsumowanie po 2 latach inwestycji.

Czas na szybkie podsumowanie inwestycji na Kokos PL Ponad 2 lata temu inwestowałem w Kokos pl dla zielonych, RRSO 32%.  Jako inwestor z...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.