sobota, 3 grudnia 2011

Cpmprofit zarobki - Wyplata z CPMprofit?

Witam jakieś półtora miesiąca temu postanowiłem ponownie wyświetlać reklamę CPMprofit na blogu, wstawiłem ją na samym dole by nikogo nie denerwowała a punkty nabijane są za samo wyświetlenie, co daje mi teraz ok 5,59zł pasywnego dochodu miesięcznie niby nic ale rocznie 60zł bardzo mi się przyda.
Za 4 miesiące pierwsza wypłata a jak to u was wygląda z zarobkami ?
Jeśli chcesz sam zacząć pasywnie zarabiać zarejestruj się i życzę ci kokosów takich jakie ja mam ;)

5 komentarzy:

 1. Niektóre reklamy wyświetlane przez CPM profit są niezgodne z Google Adsense, co może być przyczyną bana na adsense. Policz co Ci się bardziej opłaca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już jedną wypłatę dostałem, a teraz mam uzbierane 13zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. hym z ad sense zarobione 6,08 tylko że w € to jednak wolę nie dostać bana bo ad sense mi się bardziej opłaca dzięki za wiadomości Marek, jak to mówią lepszy gołąb(adsense) w garści niż wróbelek(CPMprofit) na dachu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałem, że mogą być problemy z ich współistnieniu.

  Sam mam oba programy, ale CPM profit zamierzam zlikwidować zaraz po pierwszej wypłacie.

  Niestety jestem dopiero w połowie drogi...

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie zarobki rosną wykłądniczo. Na początku były to grosze, a teraz już naprawde spora sumka co miesiąc wpada :)

  OdpowiedzUsuń

Nie planując, planujesz zawalić!

Taki oto kalendarz na rok 2019 przyszedł mi właśnie z chin kalendarz z aliexpress Czas na wypełnienie go, ważnymi spotkaniami, oczekiwan...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.