poniedziałek, 19 grudnia 2011

Nowa aplikacja mBanku

Mbank wprowadził nową aplikacje do systemu transakcyjnego dla systemu Android
Gdy tylko zobaczyłem reklamę na stronie WWW mbanku od razu zeskanowałem kod instalacyjny aplikacji i zainstalowałem ją na swój telefon
Aplikacje Android - najważniejsze informacje

Jak najszybciej pobrać aplikację? Pobierz skaner kodów na telefon, włącz go i zeskanuj poniższy kod QR_CODE
Gorąco polecam, ponieważ na pierwszy rzut oka i po kilku minutach użytkowania widzę konkretny plus jak i minus: można w końcu wykonać przelew z telefonu, lecz tylko do odbiorców zdefiniowanych. Brak możliwości sprzedaży i kupna akcji.

A ty, co sądzisz o togo typu poczynaniach banku?

4 komentarze:

 1. Ja tam moge robic wszystko ze swojego telefonu korzystajac z normalnej strony. Podstawowa zaleta: Zadnych ograniczen, wada: strona laduje sie zapewne wolniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jak robisz przelew z strony http://m.mbank.pl? Bo ja tutaj takiej opcji nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też korzystam z pełnej strony mbanku, nie mobilnej. Przeglądarka Androida powinna ją spokojnie ogarnąć, aczkolwiek ja na Symbianie korzystam z Opery Mini.
  Fakt, że obsługa nie należy do najwygodniejszych (widoczność tylko fragmentu strony, konieczność przewijania na boki), ale za to mam wszystkie funkcje dostępne i mogę kopiować-wklejać hasła smsowe ;)

  Fajnie, że banki chcą uderzać na komórki, ale według mnie nie powinno się to odbywać kosztem funkcjonalności i bezpieczeństwa. Sądzę też, że na obecnych telefonach, dobrze zaprojektowana strona pełnowymiarowa byłaby wystarczająca

  OdpowiedzUsuń
 4. No jak widać są mało funkcjonalne te aplikacje, lecz sądzę, że tak samo jak inne aplikacje(np. Skype brak było rozmów wideo z Tel na PC, co przy nowej wersji zostało dodane) zostaną dopracowane w nowszych wersjach, o czym zapewne was poinformuję, gdy tylko aplikacja będzie chciała się uaktualnić

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)