piątek, 16 grudnia 2011

W co zainwestowac 20000 zl? By mieć pasywny dochód większy niż odsetki w banku.

Zastanawiając się nad pytaniem - w co zainwestować 20000 zł?
Musimy najpierw określić jaki mamy pewny zysk w 100% z posiadania 20 tys zł?
Wkładając 20 000zł na najlepszą Lokatę w banku dostaniemy co miesiąc 106,52zł

Jeśli nie zadowala nas zysk w wysokości 106,52zł miesięcznie możemy podjąć pewne ryzyko zamieniając ten kapitał na biznes który będzie w stanie dać nam więcej niż lokata w banku.

6 komentarzy:

 1. Pytanie, które jakiś czas temu zadał mi Tad Witkowicz: wolisz mieć biznes, czy pieniądze? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie odbicie zainwestowanej kasy trochę zajmie. Na lokatach nie tracisz kapitału i ciągle idziesz w górę. Z biznesem zaczynasz oszczędzać od nowa. Teraz pytanie czy chcesz mieć 300-2000zł poprzez samo zadudnienie czy 100-500 z banku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej wydawać bo wtedy jesteś szczęśliwy kup sobie buty, sukienkę, fajna koszulę, pojedź na narty i to da Ci największy zysk - szczęście, a kasa i tak napłynie od nowa tylko w to uwierz. ja tak robię od 20 lat i jestem uśmiechnięty, zadowolony , tryskający zdrowiem i sexem i nie wiem jak to jest ta kasa ciągle skądeś płynie mniej, więcej ale płynie. Ale na to mało kto wpadł bo wszyscy chcą oddać bankom, funduszom a nie sobie. Spróbuj a nie pożałujesz powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzuć okiem na konta PAMM.
  Np. na www.afterburner.pl

  Ryzyko spore ale też zyski niebagatelne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli dzisiaj miałbym wolne środki w postaci 20 000zł to zainwestowałbym w dwie działki rolne i od razu miał dwa akty własności i aktywa o wartości około 200 000zł - zastanawiasz się jak?
  Znalazłem instrumenty finansowe, które dają takie możliwości - możliwości inwestowania na ogromnej dźwigni finansowej, zapraszam
  Inwestycje Bez Wkładu Własnego
  Pozdrawiam serdecznie
  Marcin Oniszczuk

  OdpowiedzUsuń
 6. Założenie własnego biznesu to dobry pomysł, natomiast aby zminimalizować ryzyko nieudanej inwestycji można udać się wszelkich np. fundacji gospodarczych i poprosić o radę lub o pomoc w planowaniu działalności gospodarczej !
  Więcej w tym artykule : http://zarabiajzpasja.blogspot.com/2014/02/od-pomysu-do-biznesu.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)