niedziela, 29 stycznia 2012

Kiedy zniknie gotówka ? Inwigilacja

Dziś natrafiłem na bardzo prosty przekaz na pewien temat zapraszam

3 komentarze:

 1. Pod pewnymi względami trzeba się z nim zgodzić. Faktycznie brak gotówki to tyle samo co kompletna wiedza na nasz temat. Pytanie tylko jak ta wiedza jest wykorzystywana. Tutaj następuje pewne zagranie, porównanie powiedzmy policji do wielkiego brata. Nie wiem jak wam ale mi się wielki brat kojarzy bardzo negatywnie.

  Szara strefa faktycznie musi istnieć, i zawsze będzie istnieć - kwestia tylko tego jak ona wygląda. Z drugiej strony prawo powinno dać możliwość każdemu legalnie pracować(a skoro są różne stawki dla płacących pity, czemu nie dzielić też "szaraków").

  Nie dziwie się niechęci, nasz rząd nie wygląda na taki który potrafi wszystko załatwić jak trzeba(delikatnie mówiąc), jednak i tą sprawę można załatwić dobrze, źle ale też bardzo dobrze... A wyszłoby to wszystkim na dobre.

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja mysle ze to tragiczny scenariusz. Trzymasz pieniazki przez 3 dni dostajesz 50 gr a bank obraca pieniazkiem ze ho ho

  OdpowiedzUsuń
 3. Zniknięcie pieniędzy ma oczywiście dwie drogi rozwoju. Już teraz jesteśmy poddani pieniądzom, więc co by się nie stało, to od ludzi zależy jak będziemy dalej funkcjonować. Mam nadzieję, że jednak nie będzie źle.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)