piątek, 20 stycznia 2012

NIE MOGE ZERWAC LOKAT W BGZ OPTIMA

Witam, dziś postanowiłem zerwać jedną ze swoich lokat w banku Bgż Optima

Strasznie się zdenerwowałem gdy po kliknięciu na przycisk "zerwij lokatę" zauważyłem na górze systemu taki oto napis TDD10004 : The cancellation date is later than the ending date of the current period.


Napisałem do banku co jest grane ? Zobaczymy jak sprawa się potoczy ;/ Dziś odczytałem wiadomość od banku: Witam serdecznie, Uprzejmie informujemy,iż w piątek 20.12.12 występowały błędy związane z zerwaniem lokat.W chwili obecnej problem został już rozwiązany i zrywanie lokat jest w pełni dostępne. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuacją. Pozdrawiamy, Zespół BBŻOptima

4 komentarze:

 1. się założę, że ma to związek z ich systemem, który działa tylko w dni robocze do 15:30 bądź 16:30. W każdym razie po tym czasie nie można założyć lokaty, tylko zakładana jest ona dopiero następnego dnia roboczego. I tak samo może być z zerwaniem lokaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ostatnio sie logowalem to byl komunikat o pracach majacych usprawnic prace systemu. Pewnie o to chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można też spróbować opcji "Anuluj automatyczne odnowienie". Jeśli to lokata dzienna to nie przeroluje się na nowy okres (kolejny dzień) i środki wrócą na rachunek oszczędnościowy.

  Na jutro od 22.00 zapowiadają utrudnienie w korzystaniu z systemu ze względu na prace techniczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. @amatorgpw - Dzięki wielkie udało się anulować odnawianie ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)