piątek, 18 maja 2012

Facebook na giełdzie - manipulacja w telewizji

Dziś oglądając wiadomości osoby, które są laikami odnośnie inwestycji na giełdzie zareagowali z niedowierzaniem i otwartą buzią na informacje, jaką podała telewizja, że "facebook w ciągu pierwszej sekundy zdrożał o 13%" aczkolwiek nie podali, jaką miał cenę końcową i żaden przeciętny obywatel nie jest świadomy, że jego akcje przez cały dzień wzrosły o jedyne1,11% www.nasdaq.com/symbol/fb

9 komentarzy:

 1. a kto jeszcze ogląda telewizję w tych czasach???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja, chociażby Wiadomości w TVP1 - w większości przypadków są dobrym filtrem niusów dnia (bo portalowych niusów nie da się czytać).

   Usuń
 2. Polecam telewizję Rydzyka :) jako najlepszy filtr tego, co serwuje nam publiczna, TVN i Polsat. No dobra, żartuję z tą telewizją Trwam. Najlepiej się odizolować od wszelkich informacji z zewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Poszło w górę, to normalne.
  Zaraz spadnie, poczekajcie z rok.

  OdpowiedzUsuń
 4. Facebook na giełdzie to ciekawy fonomen, niektórzy twierdzą że to tylko kolejne wyrachowane zagranie jego twórcy Zuckerberga. Nie ważne jaka jest prawda. Na pewno przeciętny inwestor może na tym zarobić tak jak na każdym innym instrumencie. Jeśli ktoś jest zainteresowany zarabianiem na akcjach facebooka polecam stronę:
  www.permanent.cba.pl

  Jednym z instrumentów dostępnych na opisywanej tam platformie są akcje facebook'a.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie, należy sobie odpowiedzieć czy facebook może wprowadzić coś nowego ?

  OdpowiedzUsuń
 6. W dniu kiedy opublikowałeś post akcja wynosiła ok 38$. Dziś wynosi nieco ponad 18$.

  Utknęła w mojej głowie kiedyś pewna zasada, że jak coś stało się masowo popularne (media itd..), to okazja na inwestowanie w to coś, dawno minęła ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak jest święta prawda ;) można by pomyśleć o zagraniu przeciwko na spadek ? wtedy oszukamy rynek z zyskiem ;)

   Usuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)