niedziela, 4 listopada 2012

Zimowe porządki na blogu

Witam, dziś postanowiłem tak niedzielnie posprzątać swój blog, trochę pozmieniałem układ, trochę dodałem i usunąłem i mam nadzieje, że będzie lepszy ;) Jak wam się podobają zmiany na blogu, co byście zasugerowali, jako czytelnicy??

4 komentarze:

 1. Fakt, ze nie widze najnowszego wpisu po otwarciu strony powoduje, ze nie chce sie go szukac. A rozdzielczosc mam duza, co oznacza, ze wpis jest daleko na dole. Ludzie sa leniwi, po co mieliby przewijac strone?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeniósł bym blok "Najczęściej wyświetlane" pod blok z wpisem, żeby wpis było widać od razu po załadowaniu strony (teraz trzeba przewinąć stronę w dół, żeby zobaczyć chociaż tytuł wpisu).

  FF 3.6.15, IE 8, Chrome 22
  1280x800

  OdpowiedzUsuń
 3. Przychylam się do opinii Richmond. Też uważam, że to zajmuje dużo miejsca. Tak naprawdę na blogach najważniejszy jest najnowszy post. A reszta? Jak ktoś chce, to poszuka.

  OdpowiedzUsuń
 4. aktualnie mam żadnego laptopa a z telefonu nie mogę zmienić pozycji

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)