czwartek, 20 listopada 2014

Jak sie ma inwestor?

Jak się ma Inwestor ?

Kiepsko? zatracony Cashflow88 w biegu życia stracił wenę i inwestycyjny dryg do lokowania kapitału ( tam gdzie się tylko najbardziej opłacało).

Patrzę za ubiegły rok i strasznie się ociągam z tym a może już dorosłem do bycia inwestorem ?

Czasu mniej jakoś poświęcam na bloga, inwestycje (analizę rynku, wykresy i kursy) poza EUR / PLN

Co u mnie ? Otwarcie w tym miesiącu 2 kont oszczędnościowych w Holenderskim ING na 1,05% w € i przerzucenie tam 3000 € na fundusz awaryjny, do którego będę dokładał jakieś kwoty systematycznie. 17 grudnia jak co roku zakup akcji GPW na GPW i nie jak to co rok robiłem 1szt 2szt 3szt i 4szt tylko za min 770zł by prowizja 3zł zmieściła się w 0,39% prowizji mMaklera.

W styczniu, lutym i marcu będę szukał kasy w Budowlance jakiś remont wpadnie i może najdzie mnie wena na firmę BUDOWLANĄ w HOLANDII na6 komentarzy:

 1. Też ostatnio straciłem ochotę na inwestowanie. Wrzucam tylko co jakiś czas jakieś kwoty na konto oszczędnościowe w DB net... Zastanawiam się właśnie nad jakimś deweloperem albo spółką budowlaną. Budimex wygląda ciekawie, płacą dywidendę i są w miarę stabilną spółką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, tylko dwa wpisy w tym roku - jeśli tak nie wygląda brak weny, to ja już nie wiem jak wygląda :) Nie czepiam się jednak, bo mam względem Ciebie wierzytelność, bo kilka patentów pomogą mi odłożyć kilka groszy! :) Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tutaj systematycznie będziesz wracać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic dziwnego, skoro na GPW zastój i dodatkowo widmo spadków związanych z ofe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w działaniach i ciągłej motywacji zatem!
  Lubię śledzić tego bloga i mam nadzieję, że będzie można jeszcze liczyc na kilka ciekawych wpisów.

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń

Czy warto inwestować na Kokos pl? Podsumowanie po 2 latach inwestycji.

Czas na szybkie podsumowanie inwestycji na Kokos PL Ponad 2 lata temu inwestowałem w Kokos pl dla zielonych, RRSO 32%.  Jako inwestor z...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.