czwartek, 20 listopada 2014

Jak sie ma inwestor?

Jak się ma Inwestor ?

Kiepsko? zatracony Cashflow88 w biegu życia stracił wenę i inwestycyjny dryg do lokowania kapitału ( tam gdzie się tylko najbardziej opłacało).

Patrzę za ubiegły rok i strasznie się ociągam z tym a może już dorosłem do bycia inwestorem ?

Czasu mniej jakoś poświęcam na bloga, inwestycje (analizę rynku, wykresy i kursy) poza EUR / PLN

Co u mnie ? Otwarcie w tym miesiącu 2 kont oszczędnościowych w Holenderskim ING na 1,05% w € i przerzucenie tam 3000 € na fundusz awaryjny, do którego będę dokładał jakieś kwoty systematycznie. 17 grudnia jak co roku zakup akcji GPW na GPW i nie jak to co rok robiłem 1szt 2szt 3szt i 4szt tylko za min 770zł by prowizja 3zł zmieściła się w 0,39% prowizji mMaklera.

W styczniu, lutym i marcu będę szukał kasy w Budowlance jakiś remont wpadnie i może najdzie mnie wena na firmę BUDOWLANĄ w HOLANDII na6 komentarzy:

 1. Też ostatnio straciłem ochotę na inwestowanie. Wrzucam tylko co jakiś czas jakieś kwoty na konto oszczędnościowe w DB net... Zastanawiam się właśnie nad jakimś deweloperem albo spółką budowlaną. Budimex wygląda ciekawie, płacą dywidendę i są w miarę stabilną spółką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, tylko dwa wpisy w tym roku - jeśli tak nie wygląda brak weny, to ja już nie wiem jak wygląda :) Nie czepiam się jednak, bo mam względem Ciebie wierzytelność, bo kilka patentów pomogą mi odłożyć kilka groszy! :) Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tutaj systematycznie będziesz wracać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic dziwnego, skoro na GPW zastój i dodatkowo widmo spadków związanych z ofe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w działaniach i ciągłej motywacji zatem!
  Lubię śledzić tego bloga i mam nadzieję, że będzie można jeszcze liczyc na kilka ciekawych wpisów.

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal