czwartek, 3 września 2015

Przemyslenia po 6 latach blogowania

Od grudnia 2009r prowadzę bloga z różnym zapałem, zauważam, że jest to naturalny proces na blogosferze wiele zaczynających wraz ze mną Blogerów zaprzestało już dawno swoją przygodę, napisałem nawet kilka maili do nich jak na razie nie otrzymując odpowiedzi, bardzo mi szkoda, że tak wyszło i że początkowy zapał związany z inwestycjami wyparował.

U mnie działo się podobnie aż do czasu, gdy nie wskoczyłem na poziom wyżej to było jak olśnienie, największy błąd, jaki robiłem to było widzenie w tym KASY !!! Pieniądz zysk i przychody z bloga były moją największą motywacją do tworzenia go…  niestety życie zweryfikowało tą motywacje spadającą ilością wpisów. Dziś moją największą motywacją jest coś innego niż pieniądze silniejsza i mocniejsza, to jak z biznesem każdy kolejny mój pomysł dał mi kopa w dupę i mimo upadku powstałem by dalej realizować cele.

Zaczynam od zmian, teraz będę maił trochę więcej czasu przez kolejny tydzień, w którym chce poświęcić cały swój wolny czas na powrót do czasów świetności.

W grudniu 2009r napisałem:
Nawet tysiąc milowa podróż zaczyna się od jednego kroku - i oto mój pierwszy wpis.
Nazywam się Cashflow88, mam 21 lat wiele przede mną trudna droga

Wrzesień 2015
Po 5 latach nastąpił upadek powstaję oraz kontynuuję drogę do niezależności finansowej.

6 komentarzy:

 1. Stosuję się do starej maksymy: "Porażka jest jedynie szansą, aby zacząć jeszcze raz - inteligentniej". Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wiadomość. Będziesz kontynuował tutaj?

  Ja zacząłem po Tobie ale jak niewiele osób dotrwalem do dzisiaj. Zmiany oczywiście były potrzebne ale wciąż Lubie pisać i to jest najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak pragnę kontynuować tutaj aczkolwiek zastanawiam się poważnie nad zakupem domeny.

   Usuń
  2. Dzięki własnej domenie mógłbyś zbudować sobie brand ;)

   Usuń
 3. Nie ma co narzekać, wielu blogerów bardzo dobrze rozwinęło skrzydła, jak np. Michał Szafrański.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, z niecierpliwością czekam na więcej Twoich wpisów i rad :) I szacunek, ja w ciągu 3 lat założyłem chyba 3 blogi, bo kiedy na jednych przestawałem się udzielać, to miałem potrzeba rozpoczęcia wszystkiego znowu od zera.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)