piątek, 6 listopada 2015

Zablokowany dostęp do serwisu transakcyjnego MbankBank Zablokowany dostęp do serwisu transakcyjnego.

Pisze ten post, aby uświadomić was, że kiedyś czeka i was to samo doświadczenie do 50x sztuka;/
Strasznie nie podoba mi się podejście mbanku do klienta. Dziś potrzebowałem się zalogować do serwisu transakcyjnego a tu bach i blokada? Myślę sobie, co jest po pierwszym nieprawidłowym wpisaniu od razu blokada? Wtf?

Dzwonie na infolinie a tam się dowiaduję, że najczęstszym powodem blokady jest to, iż po 3krotnym źle wpisanym haśle następuje blokada konta lub po 50 x w całej historii posiadanie konta tez blokują?!?!?!? Czy to SA jawne żarty?
 Ok 13: 30 dostęp zablokowany na ile? Jak się pytam czekam, więc na oddzwonienie z banku i nadanie mi nowego hasła? Zaraz trzeba iść do pracy a tam nie mam opcji rozmowy z bankiem, więc cały proces poczeka do poniedziałku i przez ponad 3 dni nie będę miał dostępu do konta; / po prostu pięknie, kto takie 50x blokady wymyślał? MBank mój bank taki piękny;/

Miał ktoś z was już taką blokadę?

2 komentarze:

  1. No niestety czasami tak bywa.. :c

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś też tak miałem i osobiście uważam że to głupota bo wypadnie Ci pilnie przelew musisz go zrobić, a tu blokada i lipa

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal