czwartek, 7 stycznia 2016

Gdzie uczyć się finansów i jak rozwijać swoja inteligencję finansową ?


Jak najłatwiej pozyskać potrzebne nam informacje?

  • Czytając, czytając i jeszcze raz czytając... Sam wypisuję najciekawsze moim zdaniem książki, które już przeczytałem, czytam i planuję przeczytać. Znajdują się tutaj pod Przeczytanie książki,a także w oknie Edukacja Finansowa
  • Poprzez darmowe treści zamieszczone w Internecie. Jednym z łatwych i przyjemnych źródeł wiedzy jest kanał KahanAcademyPolski, na YouTube. Subskrybuje go i mam już za sobą prawie wszystkie tematy, pozostało mi już tylko kilka ostatnich filmów z makroekonomii.

Moje życie polega na ciągłym samorozwoju, czytam książki, uczę się nowych rzeczy, pozyskuję nowe umiejętności, wszystko, co może mi przynieść w przyszłości korzyści.

Mikroekonomia

Makroekonomia

Finanse i rynki kapitałowe


Akcje i obligacje

Akcje i obligacje - wprowadzenie

Jak zrozumieć oświadczenia składane przez spólki

Thomas Picketty - Kapitał w XXI wieku

Ekonomia i finanse - ciągła kapitalizacja odsetek


autor: KhanAcademyPolski

1 komentarz:

  1. Ludzie uważają, że pieniądze są po prostu od wydawania i nie ma w tym żadnej filozofii ani skomplikowanych działań. Dlatego jest tyle problemów z utrzymaniem własnych potrzeb w ryzach, kiedy nie ma gotówki.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal