czwartek, 25 lutego 2016

Przed otwarciem firmy – przygotowania biznesmenaJuż przed otwarciem firmy zajmuję się wieloma bardzo ważnymi sprawami.  Przygotowałem wstępnie swój tygodniowy plan wykorzystania czasu, do którego od jakiegoś czasu przyzwyczajam swój organizm

·         Na czerwono zaznaczyłem zapotrzebowanie na sen 7h.
·         Na żółto czas potrzebny na przejście pomiędzy snem, firmą, szkołą a etatem.
·         Na brązowo czas, jaki poświęcam na rozwój firmy i pracę dla nie.
·         Na niebiesko czas pracy na etacie, (z czego od 18: 00 do 18: 30 a także 21: 00 do 21: 30 mam przerwy, na pierwszej będę dzwonił do pracowników by podsumować dzień)
·         Na zielono – czas dla rodziny, rozrywka, i zresetowanie się przez kolejnym tygodniem

Spać trzeba 7h, mam nadzieje, że będzie to wystarczająco.
Z racji tego, że pracuje na etacie i mam kontrakt na 38h tygodniowo mój czas jest lekko ograniczony

Po tym jak firma stanie się rentowna i będzie każdego miesiąca zarabiać dla mnie więcej niż ja sam na etacie będę się zastanawiał nad zaprzestaniem życia, jako etatowiec. I rozpoczęciu życia, jako 100% biznesmen utrzymujący się z pieniędzy generowanych z własnej firmy.
Bardzo ważnym aspektem jest tez to, że ja nie będę miał czasu na takie sprawy jak: sprzątanie mieszkania (domu), zakupy, pranie, gotowanie i inne mało istotne zajęcie, które będzie musiała przejąć za mnie moja ukochana druga połówka;)

Taka już droga do stania się biznesmenem trzeba poświęcić wiele (mniej wpisów na blogu) w trakcie drogi do niezależności finansowej, aby na końcu dostać ten upragniony cel, jakim jest bycie rentierem.

2 komentarze:

  1. Wioletta Kosek8 marca 2016 18:12

    Brawo! Gratuluję sukcesu! :) Ja dopiero zaczynam, jestem ze swoim blogiem na etapie początkowym i przyznam szczerze, że moja reklama bazuje głównie na facebooku, chyba rzeczywiście warto poświęcić więcej czasu i zaprzyjaźnić się z innymi blogerami :) Wyjść za swoją klawiaturę :) Oczywiście zapraszam serdecznie do siebie :) http://4foodsecrets.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja podrzucam swoje dzieło: www.uklad-sloneczny3d.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)