środa, 4 maja 2016

Idea bank koniec lokaty 4%Idea bank koniec lokaty 4%
Dziś zadzwoniła do mnie pani z infolinii odnoście powiadomienia mnie o tym, iż moja lokata na 4% dobiegła końca i właśnie została przedłużona na całe 1% rocznie wow ula la la la;) serio pytam?

Czyta dalej, że ma pan gwarantowane 1% i możliwość 4% extra bla bl Abla…………(nie będę wam zanudzał, co gadała a raczej czytała z kartek) wnioski chciała sprzedać mi lokatę strukturalną z opcją 5 spółek z branży IT jak oni zarobią to mi się podzielą 4% zysku a jak stracą to nic mi nie dadzą;)
Czasami jednak przydają się takie telefony informujące, że ma pan wolne środki i dalej możesz je inwestować w lepszy sposób;) wiedza, która zbombardowałem ta panią była dla niej nie łatwa do przyswojenia;) 

Zapytałem ja ile tam pracuje, w odpowiedzi usłyszałem „krótko”;) Przypomniały mi się czasy, gdy zaczynałem karierę doradcy do spraw ubezpieczeń i inwestycji, w której wykonywałem podobne rozmowy, co ta zestresowana pani. Pozdrowienia dla niej;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czy warto inwestować na Kokos pl? Podsumowanie po 2 latach inwestycji.

Czas na szybkie podsumowanie inwestycji na Kokos PL Ponad 2 lata temu inwestowałem w Kokos pl dla zielonych, RRSO 32%.  Jako inwestor z...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.