środa, 26 lipca 2017

Jak kupić pierwsze bitcoiny?

Długo zwlekałem z kolejną dywersyfikacją portfela o nowe aktywa. Dziś padło na BITCOIN założyłem konto na giełdzie https://www.bitmarket.pl i tak samo, jak akcje w eMaklerze czy waluty w Walutomat będę sobie inwestował na Bitcoinie ;) Zobaczymy jak mi pójdzie.

Jak zacząć kupować Bitcoiny ?

1. Rejestrujemy nowe konto tutaj  https://www.bitmarket.pl
2. Odbieramy maila i potwierdzamy konto.
3. Wpłacamy PLN ale najpierw weryfikacja konta.

4 komentarze:

 1. Fajny wpis, jeszcze BTC nie kupywałem, ale powoli się przymierzam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wojciech Jabłoński25 sierpnia 2017 19:58

  Ja swojego czasu kopałem bitcoiny, kiedy jeszcze ilość i utrzymanie sprzętu nie wymagało małej elektrowni. :) Wszystkie, jakie miałem sprzedałem kilka lat temu (dokładnie11BTC), swoje zarobiłem, ale gdybym wstrzymał się do teraz... ech... Obecnie skupiam się na inwestowaniu w złoto, zwłaszcza monety bulionowe. Ostatnio kupiłem 2 Kruerrandy 1 oz (https://79element.pl/zlote-monety-1oz/zlota-moneta-lokacyjna-krugerrand-2017-1oz-50-rocznica) a z krypto walut to jeszcze trochę się bawię z Ethereum, ale tutaj to mały rollercoaster. ;) Tak czy inaczej życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko zależy od wielkości miasta, życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już od dawna myślę o bitcoinach jako kolejny element mojej dywersyfikacji portfela. Może już przyszedł czas na to, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal