środa, 26 lipca 2017

Jak kupić pierwsze bitcoiny?

Długo zwlekałem z kolejną dywersyfikacją portfela o nowe aktywa. Dziś padło na BITCOIN założyłem konto na giełdzie https://www.bitmarket.pl i tak samo, jak akcje w eMaklerze czy waluty w Walutomat będę sobie inwestował na Bitcoinie ;) Zobaczymy jak mi pójdzie.

Jak zacząć kupować Bitcoiny ?

1. Rejestrujemy nowe konto tutaj  https://www.bitmarket.pl
2. Odbieramy maila i potwierdzamy konto.
3. Wpłacamy PLN ale najpierw weryfikacja konta.

4 komentarze:

 1. Fajny wpis, jeszcze BTC nie kupywałem, ale powoli się przymierzam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wojciech Jabłoński25 sierpnia 2017 19:58

  Ja swojego czasu kopałem bitcoiny, kiedy jeszcze ilość i utrzymanie sprzętu nie wymagało małej elektrowni. :) Wszystkie, jakie miałem sprzedałem kilka lat temu (dokładnie11BTC), swoje zarobiłem, ale gdybym wstrzymał się do teraz... ech... Obecnie skupiam się na inwestowaniu w złoto, zwłaszcza monety bulionowe. Ostatnio kupiłem 2 Kruerrandy 1 oz (https://79element.pl/zlote-monety-1oz/zlota-moneta-lokacyjna-krugerrand-2017-1oz-50-rocznica) a z krypto walut to jeszcze trochę się bawię z Ethereum, ale tutaj to mały rollercoaster. ;) Tak czy inaczej życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko zależy od wielkości miasta, życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już od dawna myślę o bitcoinach jako kolejny element mojej dywersyfikacji portfela. Może już przyszedł czas na to, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń

Nie planując, planujesz zawalić!

Taki oto kalendarz na rok 2019 przyszedł mi właśnie z chin kalendarz z aliexpress Czas na wypełnienie go, ważnymi spotkaniami, oczekiwan...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.