piątek, 2 lutego 2018

Gdzie robić analizę techniczną bitcoina?

Zastanawiacie się gdzie najlepiej robić analizę techniczną bitcoina?


Przez wiele ostatnich lat używałem jedynie aplikacji do analizy technicznej z strony stooq  (nie rejestrują kursu z soboty i niedzieli) od kilku miesięcy przestawiam się na stronę https://www.tradingview.com/ gdzie wielkim plusem jest to, iż każdą swoją analizę masz zapisaną a następnie klikając znaczek "play" dorysowuję ci co się zadziało przez ten czas i czy wasza analiza była trafna dla przykładu 2 analizy, które obserwuję.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSDT/fbMl8lil-Model-of-Economic-Bubbles/

kliknijcie Load new bars

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czy warto inwestować na Kokos pl? Podsumowanie po 2 latach inwestycji.

Czas na szybkie podsumowanie inwestycji na Kokos PL Ponad 2 lata temu inwestowałem w Kokos pl dla zielonych, RRSO 32%.  Jako inwestor z...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.