piątek, 4 maja 2018

Coders Lab - szkoła programowania, prework ukończony.

Jak pewnie wiecie od pierwszego stycznia tego roku postanowiłem zmienić zawód.
Jestem pracownikiem magazynu. Jak zostać programistą ?
Dalej pisałem też o tym od czego zacząć?

Uczyłem się wytrwale z YouTube i innych stron, lecz miałem poczucie zmarnowanego czasu, na szukaniu rozwiązania czasami po 4h itp. Drobne problemy techniczne, które teraz załatwiam z mentorem w kilka minut poprzez e-mail, stają się ulgą w tym dość skomplikowanym procesie nauki. Nie przedłużając...


 Zaczyna się od poniedziałku mój kurs w CODERS LAB


JavaScript, HTML i CSS – zadania przed kursem ukończone ;)

Od poniedziałku startujemy z HTML i CSS w Katowicach a w piątek będą warsztaty i TEST.

Postaram się raz na tydzień coś napisać i ocenić na ile warto było zainwestować 10k na zmianę zawodu, z zadań które do tej pory przerabiałem widzę, że jest dużo praktyki. Najpierw teoria, prezentacja, filmy i artykuły także po angielsku. Następnie zadanie sprawdzające wiedzę i utrwalające ją.

3 komentarze:

  1. Mój kolega z którym swego czasu pracowałem za granicą, ukończył ten kurs i z powodzeniem się przebranżowił :) Z tego co wiem to pracuje teraz jako programista.
    Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super oby i mi się udało ;)

    OdpowiedzUsuń

Czy warto inwestować na Kokos pl? Podsumowanie po 2 latach inwestycji.

Czas na szybkie podsumowanie inwestycji na Kokos PL Ponad 2 lata temu inwestowałem w Kokos pl dla zielonych, RRSO 32%.  Jako inwestor z...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.