wtorek, 16 października 2018

Dobry program dla inwestora ?

Witam, mija kolejny miesiąc pracy jako programista. Potrafię robić dość skomplikowane programy więc czas się ogłosić w internecie, iż poszukuję osoby, która ma pomysł na przydatny program inwestorom. Nie mam zbyt wiele czasu, ale poświęcić chcę go na coś przydatnego nie tylko mi, ale i innym.

W komentarzu napisz jakiego rodzaju program potrzebujesz albo sądzisz, że będzie potrzebny ludziom, a ja razem z Tobą zacznę pisanie nowego projektu dla dobra inwestorów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ile czasu trzeba się uczyć aby zostać programistą?

Po jakim czasie od początku nauki programowania dostaniesz swoją pierwszą pracę? Ile czasu zajmuje to innym osobom? W dzisiejszym odc...

Zastrzeżenie
Informacje zawarte na stronie są prywatnymi opiniami Autora i nie powinny być interpretowane, jako rekomendacja jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 paź 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych i ich emitentów lub wystawców (Dz. U. Z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie decyzje inwestycyjne są wyłączną odpowiedzialnością czytelnika.