poniedziałek, 18 stycznia 2010

Certyfikat, skąd brać wiedzę o inwestowaniu?

Jedną z metod jest Internet i kursy e-lerningowe;) NBPortal posiada kilkanaście kursów i wiele prezentacji dotyczących ekonomi, inwestycji i innych interesujących was tematów;)

Ostatnio dostałem certyfikat za ukończenie kursu czas trwania ok. 70 godzin

Już zabrałem się za kolejny, dobrze jest znaleźć sobie mentora, z którego można brać przykład (na własną odpowiedzialność)

Osoba, która nie poszerza wiedzy stoi w miejscu, stojąc w miejscu cofasz się, a ty, co zamierzasz zrobić z swoim NAJCENNIEJSZYM NA ŚWIECIE AKTYWEM -> czasem?

2 komentarze:

 1. A propos kursów, jakieś ukryte opłaty/niespodzianki??

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie kursy są darmowe ;) niżej opis z strony www
  ______________________________________
  Potrzebujesz fachowej wiedzy na tematy ekonomiczne, ale brakuje Ci czasu aby dojeżdżać na studia lub kosztowne kursy? Jeśli chcesz wygodnie i za darmo poszerzać swoją wiedzę – nasz serwis został stworzony z myślą o Tobie.

  Kursy e-learning zostały przygotowane przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin ekonomii: teoretyków oraz praktyków zagadnień dotyczących gospodarki. Dzięki temu łatwo, przejrzyście i nowocześnie poprowadzą Cię one przez zagadnienia ekonomii, marketingu, przedsiębiorczości i zarządzania finansami.

  Nie musisz wychodzić z domu! Uczysz się tam gdzie chcesz i wtedy kiedy chcesz. W luźnej chwili możesz wrócić do rozpoczętych tematów – wystarczy komputer i dostęp do Internetu, albo jedna z naszych darmowych płyt CD, które umożliwiają naukę w trybie off-line.

  Wszystkie nasze materiały są udostępniane bezpłatnie – ponad 200 godzin zajęć lekcyjnych, wykładów, prezentacji, gier strategicznych i ekonomicznych łamigłówek. Co więcej – po ukończeniu każdego kursu dostaniesz od nas dyplom – certyfikat sygnowany przez NBPortal.pl. Wyślemy Ci go na podany adres pocztowy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails