piątek, 1 lipca 2011

Portfel – Czerwiec / Lipiec 2011 - Podsumowanie miesiaca

W tym miesiącu nie poszalałem tak jak w maju z odłożonym kapitałem wolę nie ujawniać za dużo, w każdym bądź razie 22 lipca zjeżdżam do Polski na upragnione wakacje ;) aż 4 tygodnie będę cieszył się wolnością od pracy

W tym miesiącu dorzucam do portfela Cashflow88 100€ , 33zł zwrotu z podatku 2010, a reszta nieujawniona będzie dobrze spożytkowana poza blogiem ;)
Stan na dziś jest zamieszczony po prawej stronie bloga.

Jedna ciekawostka powiedziałem koledze z pracy o walutomacie i aż się chłopak zarejestrował w nim przez Mój link partnerski i tak zarobiłem dzięki niemu 25zł a on nie traci już pieniędzy zamieniając EURO na ZŁOTÓWKI. Pozdro dla Ciebie, jeśli to przeczytasz ;) "Apsik"

4 komentarze:

 1. Udanego urlopu :) Możesz przypomnieć jakimi obecnie pracami zagranicą się zajmujesz? Czy jest to standardowa praca (na polu, w szklarni, magazynie) czy coś ciekawszego? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Pracuję w http://www.groothuisbouw.nl/

  Praca fizyczna, produkcja domków z drewna, ja produkuję dokładnie dachy, czyli dostaje kupkę drewna i zbijam ją pistoletami na gwoździe w konstrukcje ścian lub dachu wg rysunku technicznego i na tą pozbijana konstrukcję umieszczam folie potem płytę wiórową zaimpregnowaną, obracam element o wymiarach średnio 3mx 8m wielką suwnicą, umieszczam w elemencie izolacje, i przykrywam ją paroizolacyjna membrana na to deski łaty i kontr łaty do umieszczenia dachówki i przekazuje element dalej i tak w kolo;)

  OdpowiedzUsuń
 3. podaj mi kod promocyjny do Kantora Alioru. Mozna podzielic te kilka groszy za rekomendacje na pół, co ty na to?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)