sobota, 2 lipca 2011

Co motywuje do pisania bloga?


Co mnie motywuje do pisania?

Dziś coś nowego otóż z samego rana jak wstałem po imprezie przeczytałem maila i postanowiłem napisać wpis ;) Odpowiedzią na pytanie, „Co mnie motywuje do pisania bloga" są Maile od czytelników

"Hej właśnie rozpoczynam przygodę z blogowaniem. Twoją stronę odwiedzam regularnie od kilku miesięcy. Gratuluje wiedzy i systematyki w pisaniu. Jestem na początku tej samej drogi, którą Ty pokonałeś już jakiś czas temu. Może w moim przypadku początki nie będą trudne. Czy w związku z podobną tematyką naszych blogów mogę dodać Twoją stronę do bazy linków u siebie i liczyć na to samo z Twojej strony? W ciągu tygodnia powinno pojawić się około 10 nowych postów, więc niech nie zraża Cię obecnie zerowy poziom merytoryczny.
Moje dane:
- Adres:http://pomysl-na-milion.blogspot.com/
- Fraza: Pomysł na milion http://www.blogger.com/img/blank.gif
- Opis bloga: Wyszukiwanie i wykorzystywanie okazji w drodze po 1 000 000

Pozdrawiam, Łukasz. "


Ludziom trzeba pomagać w naszej blogosferze tak, więc na start wpis o Tobie;
Oczywiście, że umieszczę link do Twojej strony.

I zacznę mieć żelazną zasadę, że blog, który jest umarły zniknie z mojej bloglisty do czasu, kiedy znów nie odżyje;)
Pierwszy taki to http://finansedomowe.blogspot.com/ Ma on w sobie wiele wartościowych informacji jest naprawdę porządnym blogiem z prawie 380 subskrypcjami i 60 czytelnikami Google, za co podziwiam go, lecz jak widzę, że ostatni wpis był ponad rok temu to aż mi się nie chcę czekać aż pojawi się tam 2 lata 3 lata 5, 6;) lepiej zapobiegać niż leczyć;)


Przypominam sobie jak sam napisałem podobny mail do APP, na co mi odpowiedział żebym po miesiącu się przypomniał i mnie doda tak tez się stało.

A Ciebie, co motywuje do pisania?

6 komentarzy:

 1. Dostałem maila o dokładnie tej samej treści :) Ale dajmy mu szansę, w końcu zaczynaliśmy tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skądś tego maila kojarzę :). Swoją drogą, nie powinno się upubliczniać prywatnych maili. Taka jest niepisana zasada, ale myślę, że w tym mailu nie ma niczego, co wymagałoby jakiejś wielkiej tajemnicy.

  Jeśli chodzi o "umarłe" blogi, to niestety masz rację. Nie ma sensu trzymać linków do blogów, które już nie istnieją długi czas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naturalna potrzeba podzielenia się: przemyśleniami, skojarzeniami, pomysłami. To daje przyjemność. Nawet bez wyciskania drobniaków z adsense.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlatego dostał premie na start, z której się bardzo ucieszył;) Niech wytrwa długo długo, długo;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w prowadzeniu bloga

  OdpowiedzUsuń
 6. Lekko się zdziwiłem gdy zobaczyłem informacje o swoim blogu u Ciebie. Oczywiście było to mega pozytywne zaskoczenie. Dało mi to dodatkową motywację do pisania.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails

Dotacja bloga

Jeżeli uważasz, że czytanie mojego bloga pomogło Tobie, możesz wesprzeć moją działalność związaną z prowadzeniem bloga, przelewając dowolną sumę, jaką uznasz za stosowną na poniższy numer konta.
Przelewem na eKonto mBank
36114020040000380253739780
Tytuł przelewu - Dotacja
Serdecznie dziękuję za dotacje.
Za pomocą PayPal w szybki i bezpieczny sposób (płacenie bez ujawniania danych karty)